“A legmagasabb kitüntetés
mások szolgálata.”

Max Brooks

A Tagintézmény ellátási területe

Szakmai munkát 2013 szeptemberétől a Dunaújvárosi járáson belül végez intézményünk. Az általunk ellátott intézmények településenként a következők:

Adony

  • Adonyi Hóvirág Óvoda
  • Adonyi Szent István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Baracs

  • Baracsi Négyvándor Óvoda
  • Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Beloiannisz

  • Nikosz Beloiannisz Általános Iskola és Óvoda

Besnyő

  • Besnyői Pöttömsziget Óvoda
  • Besnyői Arany János Általános Iskola

Daruszentmiklós

  • Daruszentmiklósi Szederinda Óvoda és Mini Bölcsőde
  • Petőfi Sándor Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája

Dunaújváros

  • Dunaújvárosi Óvoda
  • Dunaújvárosi Óvoda Katica Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Római Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Duna-parti Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Kincskereső Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Csillagvirág Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Eszterlánc Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Margaréta Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Százszorszép Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Bóbita Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Napsugár Tagóvodája
  • Dunaújvárosi Óvoda Aprók háza Tagóvodája
  • Csigadombi Waldorf Óvoda
  • Csiperke Alapítványi Óvoda
  • Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola
  • Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
  • Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
  • Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola
  • Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola
  • Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
  • Bocskai István Református Oktatási Központ Szabó Magda Tagintézménye
  • Pentelei Mentálhigiénés Általános Iskola, Szakképző Iskola és Gimnázium
  • Pentelei Waldorf Általános Iskola
  • Dunaújvárosi SZC Bánki Donát Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Dunaújvárosi SZC Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Dunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
  • Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Dunaújvárosi SZC Lorántffy Zsuzsanna Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  • Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
  • Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
  • Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola

Előszállás

  • Előszállási Patakparti Óvoda
  • Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája

Iváncsa

  • Iváncsai Mesepalota Művészeti Óvoda
  • Dr. Fejérpataky László Általános Iskola

Kisapostag

  • Kisapostagi Mosolykert Óvoda
  • Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kisapostagi Telephelye

Kulcs

  • Kulcsi Százholdas Pagony Óvoda és Bölcsőde
  • Kulcsi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Mezőfalva

  • Mezőfalvai Tündérkert Óvoda
  • Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Nagykarácsony

  • Nagykarácsonyi Örökzöld Óvoda
  • Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Vörösmarty Mihály Tagiskola

Nagyvenyim

  • Nagyvenyimi Nefelejcs Óvoda
  • Kossuth Lajos Általános Iskola

Perkáta

  • Perkátai Általános Művelődési Központ Szivárvány Óvoda
  • Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Pusztaszabolcs

  • Pusztaszabolcsi Városi Óvoda és Bölcsőde
  • Pusztaszabolcsi Városi Óvoda és Bölcsőde Manóvár Óvoda Telephelye
  • Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
  • Dunaújvárosi SZC Szabolcs Vezér Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Rácalmás

  • Rácalmási Manóvár Óvoda és Bölcsőde
  • Rácalmási Jankovich Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Tagintézményünk azokat a gyermekeket, tanulókat tudja fogadni, akik a Dunaújvárosi járásban lakóhellyel, tartózkodási hellyel rendelkeznek, vagy a járás területén intézményes ellátásban részesülnek.

A Dunaújvárosi járásban ellátott települések:

  • Adony
  • Baracs
  • Beloiannisz
  • Besnyő
  • Daruszentmiklós
  • Dunaújváros
  • Előszállás
  • Iváncsa
  • Kisapostag
  • Kulcs
  • Mezőfalva
  • Nagykarácsony
  • Nagyvenyim
  • Perkáta
  • Pusztaszabolcs
  • Rácalmás