„A legmagasabb kitüntetés
mások szolgálata.”

Max Brooks

Pedagógusnapi elismerések

2026. június 1-jén a Fejér Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálat Székhelyintézményében pedagógusnapi elismerések átadására került sor az arra érdemes kollégáknak.

A 2026. évi pedagógusnap alkalmából kiemelkedő szakmai munkájáért az Év Kiváló Pedagógusa díjban részesült:

1. Wurczinger Dóra logopédus – Bicskei Tagintézmény

2. Berczeli Krisztina gyógypedagógus – Dunaújvárosi  Tagintézmény

3. Gárdonyi Anikó gyógypedagógus, igazgatóhelyettes – Enyingi Tagintézmény

4. Szabóné Tóth Judit gyógypedagógus – Gárdonyi Tagintézmény

5. Badics Gyöngyi pszichológus – Martonvásári Tagintézmény

6. Ódorné Schieber Tímea pszichológus – Móri Tagintézmény

7. Molnárné Koncz Éva logopédus – Sárbogárdi Tagintézmény

8. Bellér Emese gyógypedagógus- Székesfehérvári Tagintézmény

9. Benkő-Pogonyi Ildikó tanácsadó pedagógus – Székhelyintézmény

Az Év Kiváló Dolgozója elismerésben részesült:

Feketéné Greschner Éva szakszolgálati titkár – Dunaújvárosi Tagintézmény

Valamennyi kitüntetett kollégánknak szívből gratulálunk, és további szép szakmai sikereket kívánunk!